Otwarcie Mariny Ujazd 2 maja 2015 : Marina Gliwice – Przystań motorowodna
Logo Marina Gliwice Logo Dziennik Zachodni Logo Antyradio

Otwarcie Mariny Ujazd 2 maja 2015

Opublikowano 21.03.2015

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników wodnej przygody – na Kanale Gliwickim pojawi się nowa przystań, w której będzie można zacumować, zanocować, rozbić namiot, coś zjeść i odpocząć przed dalszą żeglugą. 

2 maja zapraszamy na uroczyste otwarcie, od 14:00 planujemy liczne atrakcje dla dzieci, rejsy statkiem, zabawę morski snajper, malowanie buziek, tatuaże z henny, zabawę balonami i poszczanie ogromnych baniek mydlanych, o 17:00 koncert szantowy zespołu Orkiestra Samanta, a wieczorem imprezę taneczną przy muzyce na żywo zespołu Voyager. Po tańcach ognisko do białego rana. 

Dzięki współpracy z Ośrodkiem Kultury w Ujeździe i władzami Miasta i Gminy Ujazd główna impreza odbędzie się na terenie nowego kompleksu sportowego odległego od mariny o 150 m. Kompleks obejmuje kilka boisk sportowych w tym do piłki nożnej, piłki siatkowej, piłki plażowej, korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci i pełen węzeł sanitarny. Na pewno nikt nie będzie się tam nudził 🙂 

Zachęcamy do wynajęcia u nas sprzętu lub zwodowania swojej łodzi i przyłączenie się do wspólnego żeglowania. Wyruszamy z Mariny Gliwice 2 maja o godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

You must be logged in to post a comment.