Rejs szlakiem Trytona po Kanale Gliwickim 18, 19 i 20.09.2015 : Marina Gliwice – Przystań motorowodna
Logo Marina Gliwice Logo Dziennik Zachodni Logo Antyradio

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – rejs zabytkowym statkiem na trasie całego Kanału Gliwickiego.

18 i 20 września jest okazja pokonać cały Kanał Gliwicki zabytkowym statkiem podobnym do legendarnego Trytona, którego w Gliwicach wszyscy pamiętają.

18.09 godz. 9:00 zbiórka w Marinie Gliwice i wyjazd do Koźla autokarem, o 10:00 początek rejsu w Koźlu i o 16:00 kończymy wycieczkę w Marinie Gliwice. Na pokładzie statku WC, minibar i grill. Bilety w cenie 120 zł obejmującej rejs, transport autokarem i kiełbaskę z grilla na pokładzie statku.

20.09 o 9:00 wypływamy z Mariny Gliwice i o 15:00 docieramy do Koźla, skąd zabierze nas autokar z powrotem do Mariny Gliwice. Cena również 120 zł (rejs, autokar i kiełbaska).

 

Dla tych rozrywkowych, którym legendarne wieczorne rejsy Trytonem wciąż tkwią w pamięci:

18.09 o godz. 18:00 proponujemy udział w rejsie kulinarnym połączonym z dancingiem/dyskoteką na górnym pokładzie statku. Popłyniemy do kolonii kormoranów, a po rejsie zabawa będzie się toczyć na statku w Marinie Gliwice, wszystko w klimacie filmu "Rejs" Barei. Koszt 99 zł, menu zapewnia Złota Kaczka z Toszka – przystawka, danie główne kaczka pieczona lub gicz wieprzowa w kapuście, kawa i wuzetka są w tym dniu obowiązkowe.

 

19.09 o godz. 13:00 rejs kulinarny – restauracja Złota Kaczka z Toszka serwuje potrawy tradycyjnej kuchni śląskiej: rosół, roladę z kluskami i modrą kapustą, kołocz i kawę. Trasa do kolonii kormoranów, czas rejsu ok. 3 godziny. Muzyka bluesowa na żywo na pokładzie. Koszt 99 zł od osoby.

19.09 o godz. 17:00 rejs kulinarny – serwujemy morawskie wino, sery: morawskie, holenderskie i włoskie, wędliny: szynkę parmeńską, salami oraz przekąski kuchni śródziemnomorskiej: oliwki, papryczki. Trasa do kolonii kormoranów, czas rejsu ok. 3 godz. Muzyka bluesowa na żywo na pokładzie. Koszt 99 zł od osoby.

You must be logged in to post a comment.