Logo Marina Gliwice Logo Dziennik Zachodni Logo Antyradio

Rejsy kulinarne w sezonie 2017

Opublikowano 16.08.2017

Zapraszamy do brania udziału w naszych rejsach kulinarnych. Odbywają się one w każdy piątek i są prawdziwą gratką dla wszystkich tych, którzy uwielbiają dobre jedzenie, piękne otoczenie i miłe towarzystwo 🙂 

Podczas piątkowego rejsu kulinarnego udamy się na trzygodzinny rejs do kolonii kormoranów zabytkowym statkiem Foxtrot. Dokładając do tego restauracyjne jedzenie mamy naprawdę ciekawy sposób na spędzenie wieczoru.

 

Najbliższe terminy:

  • 18.08 – Rzeki Winem Płynące, czyli rejs z degustacją win. Oprócz degustacji 6 win pojawią się przekąski. Obecny na pokładzie będzie również sommelier, który z pewnością opowie wiele ciekawostek.
  • 25.08 – rejs z winiarnią Morawskie Sklepy połączony z degustacją wyselekcjonowanych morawskich win serwowanych w towarzystwie holenderskich serów, włoskich wędlin dojrzewających i przekąsek śródziemnomorskich. Będzie okazja aby spróbować 3 win białych, 2 czerwonych i 1 różowego.
  • 15.09– rejs kulinarny z gliwicką restauracją  „Gastrotester”.  Kolejne wyśmienite spotkanie kulinarne nie może Cię ominąć! Przeżyj z Nami kulinarną podróż i odkryj nowe smaki.
  • 22.09 – rejs kulinarny z Remigiuszem Rączką. Tego Pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać 🙂 Serdecznie zapraszamy na rejs ze znakomitym kucharzem, który przygotuje przepyszne potrawy.
  • 06.10 – rejs kulinarny z restauracją Kuźnica. To jedna z Waszych ulubionych restauracji, zachęcamy do licznego udziału podczas tego rejsu! Będzie jak zawsze – czyli pysznie! <3
  • 13.10 – rejs kulinarny Azja Food. Kucharze restauracji Złota Kaczka z Toszka przygotują dla nas azjatyckie dania:)  Atrakcją muzyczną będzie cudowny wokal Luizy Farouni.
  • 14.10 – Festiwal Piwa w Marinie z Hotelem Sylwia Gold i Minibrowarem Majer 
  • 21.10 – Festiwal Piwa w Marinie z restauracją Koneser Pub , który zaserwuje czeską Holbę i Tuchera – pszeniczne niemieckie piwo.  Na naszych stołach będzie brylować  płonąca gicz wieprzowa w kapuście.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Tel: 608-010-383
Email: kontakt@marinagliwice.pl

Komentarze wyłączone.