Logo Marina Gliwice Logo Dziennik Zachodni Logo Antyradio

Rejsy muzyczne w sezonie 2017

Opublikowano 16.08.2017

Serdecznie zapraszamy na rejsy muzyczne, cieszące się ogromną popularnością. Popłyń z nami w trzygodzinny rejs do kolonii kormoranów w towarzystwie różnorodnej muzyki.

Rejsy odbywają się w każdy czwartek na pokładzie zabytkowego statku Foxtrot. Zaczynają się o godzinie 18:00 i kończą o 21:00. Koszt biletu wynosi 49zł.

 

Terminy rejsów muzycznych:

 • 17.08 – Jacki Band Quartet i Agata Żyła – na pokładzie usłyszymy poezję śpiewaną z elementami jazzu.
  Wystąpi zespół doswiadczonych i ambitnych ludzi wraz z laureatką wielu ogólnopolskich festiwali muzycznych.
 • 24.08 – Terapolka – polski zespół rockowy, doda Wam energii i poprawi humor swoimi oryginalnymi tekstami piosenek. To laureaci tegorocznej edycji festiwalu Gliwickiego Portu Rocka.
 • 31.08 – The Sunny Side – znane i nieznane ballady, bossa nova, jazz, a czasem nawet indie pop w niebanalnych aranżacjach i mistrzowskim wykonaniu. Po prostu MUSICIE to usłyszeć! 
 • 07.09 – zespół Pejzaż, czyli duet Andrzeja Krośniaka i Jakuba Słomy
 • 14.09 – KSW 4 Blues – planujemy dopłynąć do kolonii kormoranów, ale spotkanie z autorską muzyką może przenieść nas wprost do krainy delty Missisipi, gdzie powietrze pełne jest bluesa!
 • 21.09 – Madame JeanPierre – swoją muzykę określają mianem warm jazzu, który rozumieją poprzez pełne ciepła i emocji kompozycje oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje. Inspirowani jazzem nowoczesnym nie rezygnują z formy jaką jest piosenka opatrzona ważnym tekstem. 
 • 28.09 – Tomek CORAL -jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci śląskiej sceny muzycznej. Prezentuje utwory znane z anteny radiowej oraz ekranów telewizyjnych, dodatkowo okraszone muzyką biesiadną. Podczas występów nie brakuje również sporej dawki humoru.
 • 29.09 – Duet Jim and Sam – gwarantujemy, że nie pożałujecie! Duet Jim i Sam z samego Los Angeles jest naprawdę wyjątkowy! Gitara akustyczna i wokal dwóch cudownych głosów na pewno pozostawi wspaniałe wspomnienia! 
 • 8.10 – Nivel –  Zespół instrumentalny, specjalizujący się we własnych interpretacjach tradycyjnych pieśni różnych krajów oraz kompozycje oparte o folklor celtycki, bałkański, francuski, argentyński, amerykański w stylach takich jak tango, gypsy swing, jazz i musette.
 • 20.10 – Duet muzyczny Madame JeanePierre. Przyjaciele – Joanna Markowska i Maciej Muszyński. Jej ciemny wokal i głęboki ton jego gitary definiują ich brzmienie.Swoją muzykę określają mianem warm jazzu, który rozumieją poprzez pełne ciepła i emocji kompozycje oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje.
   

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc!
Tel: 608-010-383
Email: kontakt@marinagliwice.pl

Komentarze wyłączone.