Logo Marina Gliwice Logo Dziennik Zachodni Logo Antyradio
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Pierwszy jesienny dancing z Bernadetą Kowalską i Przyjaciółmi

Październik 12 @ 17:00 - 21:00

zł59

Zapraszamy na rejs statkiem Foxtrot z zespołem Bernadeta Kowalska i Przyjaciele pod patronatem Radia Fest.

Cena biletów – 59 zł.
Dostępne będą pakiety gastronomiczne w cenie:
20 zł – zestaw przekąskowy,
15 zł – bogracz.

Rezerwacje pod nr telefonu 608 010 383.

Bernadeta Kowalska i Przyjaciele to zespół składający się z pięciu muzyków oraz towarzyszącej im grupy tancerek. Band tworzy bardzo optymistyczną i skoczną muzykę, do której bawią się słuchacze każdego pokolenia.

W skład zespołu wchodzą: Bernadeta Kowalska, Marek Miś, Jurek Macoła, Robert Kowalski oraz Krzysztof Sergiel oraz grupa taneczna, czyli Ewelina Imiołczyk, Zuzanna Ducka oraz Monika Pietranek.

Tworzeniem muzyki zajmuje się Jurek. Dzięki niemu powstają utwory do specjalnych muzycznych widowisk. Zespół na swoim koncie posiada już 6 wydanych płyt. Dzieci, które chętnie słuchają ich piosenek są ulubioną publicznością Bernadety. Z uwagi na duże grono młodych fanów, zespół postanowił stworzyć dla nich specjalne programy muzyczne, „Mama, Tata i Ja”, „Spotkanie ze Świętym Mikołajem i Wesołym Mrozikem”, które za każdym razem cieszą się ogromnym powodzeniem. Prócz tego grupa jest twórcą kompozycji dla dzieci „Wszystkie Dzieci Mocno Wierzą w To” oraz profesjonalnej animacji da najmłodszych.

W 2014 roku na koncie „Bernadeta Kowalska i Przyjaciele” pojawiła się nowa płyta p.t. „Piękne Kwiaty, Dobre Słowa”. Na koncercie promocyjnym płyty, brał udział Andrzej Grabowski, który z udziałem zespołu wspiera chore dzieci.

Grupa zdobyła już sporą popularność i jest rozpoznawana dzięki takim utworom jak: „Piekary na Śląskie jak My”, „Wędrowne Ptaki”, „Tylko z Tobą”, „Najważniejsza Chwila”, czy „Nasze Miasteczko”.

Szczegóły

Data:
Październik 12
Czas:
17:00 - 21:00
Koszt:
zł59
Strona internetowa:
www.marinagliwice.pl