Rejs z KSW 4 Blues! : Marina Gliwice – Przystań motorowodna
Logo Marina Gliwice Logo Dziennik Zachodni Logo Antyradio
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Rejs z KSW 4 Blues!

14.09.2017 @ 17:30 - 20:30

49zł

Zapraszamy na rejs muzyczny po kanale gliwickim!
Planujemy dopłynąć do kolonii kormoranówy, ale spotkanie z autorską muzyką może przenieść nas wprost do krainy delty Missisipi, gdzie powietrze pełne jest bluesa!

Zespół tworzą :
Rafał Chirowski – vocal, gitara
Tomasz Sroka – instrumenty perkusyjne
Krzysztof Wydro – harmonijka ustna
Piotr Kucharz – kontrabas

Rafał Chirowski to gliwiczanin, z wykształcenia i zawodu DJ oraz prezenter radiowy. Aktualnie można go usłyszeć w radiu CCM. 
Muzykuje w sposób, w jaki czynili to dawni amerykańscy pieśniarze – z gitarą pod pachą odwiedza różne miejsca, często spontanicznie dołączając do spotkanych przypadkowo muzyków.
Kompozycje, których stylistyka mocno osadzona jest w muzyce południa Stanów Zjednoczonych, są prostymi i nierzadko bardzo osobistymi tekstami autorstwa samego artysty.

Tomasz Sroka – muzyk, perkusista. Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w 2006 roku. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Dąbrowie Górniczej. Nauka w klasie Henryka Kierskiego dała mu solidne podstawy do dalszego rozwoju swojego talentu. Porusza się w wielu gatunkach muzycznych od Rocka po Jazz pozostając otwartym na nowoczesne gatunki muzyczne. Brał udział w warsztatach i kursach prowadzonych m.in. przez Bernarda Maselego, Cezarego Konrada, Nippy’ego Noya. W swojej twórczości stawia przede wszystkim na otwartość oraz autentyczność.

Krzysztof Wydro to harmonijkarz i kompozytor. Przygodę z muzyką rozpoczął od nauki gry na gitarze. Współpracował z zespołami: Pin i Zielony, Pasaż Mały, Meinusch Project, Incluz, Highway, Move Me Tato, z duetem Janusz Żywiec Starczynowski & Sławomir Woźniak oraz grał gościnnie z Orkiestrą Męską. W latach 2013 -2015 harmonijkarz w duecie Kuś&Wydro. Obecnie, od wiosny 2015, gra w formacji KSW. Związany z sekcją muzyczną Scholi „Latorośle” przy kościele NSPJ w Bytomiu.
Popularyzator bluesa. Pomysłodawca i współorganizator BLUES BANY – Bytomskiego Tramwaju Bluesowego.

Piotr Kucharz – kontrabasista, basista o bardzo szerokich horyzontach muzycznych. Gra w górniczej orkiestrze, zespole The Jazz Miglance oraz od niedawna w KSW 4 Blues. Studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Cena biletu: 49zł/osoba
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja!
Tel: 608-010-383
Email: kontakt@marinagliwice.pl

Organizator

Marina Gliwice
Telefon:
608010383
Email:
kontakt@marinagliwice.pl
Strona internetowa:
www.marinagliwice.pl

Miejsce

Marina Gliwice
Portowa 28
Gliwice, 44-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
601444335