Niech zbliżające się Święta Wielkanocne spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam – drodzy Żeglarze wiele radości, ciepła i optymizmu a w nadchodzącym sezonie Rejsów – mnóstwa przeżyć

20.06.2019 Prosty przepis na beztroski stan umysłu, by choć na ulotną chwilę przenieść się w czasie i przestrzeni, by znaleźć się po słonecznej stronie Muzyki. The Sunny Side? Za tymi trzema magicznymi słowami wybrzmiewa trzech słonecznych ludzi – Grzegorz Turczyński, Janusz Kula, Kamil Rubik. Gwarancja dobrego nastroju, humoru i nieschodzącego uśmiechu na twarzy.

11.05.2019 Zapraszamy na kurs na Patent Sternika Motorowodnego! Szkolenie zawiera 6 godzin wykładów w sobotę od godziny 10 do 16 oraz zajęcia praktyczno -manewrowe (aż 6 godzin!) umawiane indywidualnie i realizowane przez 7 dni w tygodniu z instruktorem, podobnie jak w szkole nauki jazdy. U nas dobrze przygotujesz się do egzaminu! Wymagania dla uczestników: –

06.06.2019 Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wrażenia i doznania muzyczne…tego nasz Kanał jeszcze nie słyszał. Nasi wyjątkowi Goście pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i specjalnie dla Państwa odbędzie się jeden koncert podczas Rejsu po Kanale Gliwickim.

30.05.2019 Serdecznie zapraszamy na rejs muzyczny z Tomaszem Coral.Podczas trzy godzinnego rejsu będziecie Państwo uczestnikami wspaniałej zabawy. Śląska muzyka biesiadna jest szczera, optymistyczna, prostolinijna, energiczna i zarazem melancholijna kiedy nadarza się do tego okazja.

Najpiękniejsze piosenki o mamie i dla mamy – zapraszamy na wyjątkowy koncert sentymentalny “Nie ma jak u Mamy” z okazji Dnia Matki organizowany podczas rejsu naszym pasażerskim statkiem Foxtrot, w programie tort niespodzianka dla wszystkich Mam i Gości oraz obiad jak u Mamy, czyli pyszna pomidorowa oraz schabowy z ziemniaczkami i surówką.

Tagged under:
TOP