AHOJ ZUMBA PARTY

„Parostatkiem w piękny rejs” śpiewał Krzysztof Krawczyk, a my zabieramy Was w ostatnią zumbową podróż w tym sezonie. ⛵
⚓ Bynajmniej nie jest to tonący okręt i mamy nadzieję, że to zostaniecie na pokładzie do końca razem z naszymi kapitanami:
? Thomas Fajgl – chociaż Czechy nie mają dostępu do morza, jego „AHOJ” znane jest w całym zumbowym środowisku. Charyzmatyczny instruktor, który już nie raz pokazał, że stać go na wszystko. To on zasiądzie
za sterami tej imprezy, no i mamy nadzieję, że popłynie z tematem i znowu nas zaskoczy.
Towarzyszyć mu będą wasi instruktorzy z teamu KS 3arte Arena Gliwice:
?Dariusz Selwa
?Szymon Głodny
Tych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać! ?
Tym razem nie dajemy kół ratunkowych, zamiast nich weźcie ręczniki i wygodne buty, multum dobrego nastroju, przypomnijcie sobie szanty, bo łączymy przyjemne z pożytecznym. ?
Po godzinnym Masterclassie, zapraszamy na rejs po kanale gliwickim, jako imprezę na zakończenie sezonu. Będzie muzyka, drinki wyskokowe, morza szum, ptaków śpiewa, i złota plaża pośród drzew, których jeszcze w Gliwicach nie zdążyli powycinać. Powspominajmy wszystko dobre, co działo się przez cały taneczny rok w Arenie Gliwice, i dzięki wam udało się stworzyć. Chętnie pogadamy, potańczymy i pobawimy się do waszych ulubionych piosenek.

Bilety dostępne w recepcji klubu i online:

Bilety na wydarzenia

Uwaga:
Uczestnicy zajęć przyjmują do wiadomości, że wstęp na teren KS 3arte Arena Gliwice jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie, transmitowanie, rozpowszechnianie, przekazywanie głosu i wizerunku lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby, w związku z jego uczestnictwem w zajęciach

Data

18/06/2022
Expired!

Czas

17:00 - 20:00

Koszt

80.00PLN

Lokalizacja

Marina Gliwice
Portowa 28, 44-100 Gliwice
Kategoria

Organizator

Marina Gliwice
Telefon
608 010 383
Email
kontakt@marinagliwice.pl
TOP