Rejs muzyczny z The Sunny Side

Słoneczne dźwięki na rozpoczęcie lata w rejsie muzycznym z zespołem THE SUNNY SIDE!

Po kilku dobrych latach akustyczny band THE SUNNY SIDE wraca na rejs muzyczny do Mariny w Gliwicach. Jeśli marzysz o relaksie i muzycznej uczcie w rytm swingu – jazzu – bossa novy i popu, to ten rejs jest właśnie dla Ciebie.

8 czerwca 2023 o godzinie 18.00 popłyniemy wśród kormoranów, orzeźwiających drinków oraz słonecznych dźwięków. Znane i nieznane ballady, przeboje pop z różnych epok świetności muzyki, gypsy jazz manouche w stylu Django Reinhardta – słowem: prawdziwa podróż w czasie, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie.
W repertuarze zespołu nie brakuje również gatunków z pogranicza soul-u, rhytm & bluesa czy wybitnych polskich dzieł muzycznych, a także własnych, autorskich kompozycji – „Jak Ptak”, który to przebój zespół miał przyjemność nagrać wspólnie z brytyjską wokalistką światowego formatu – Joss Stone, w ramach jej trasy koncertowej „The Total World Tour” w 2016 roku.
Prosty przepis na beztroski stan umysłu, by choć na ulotną chwilę przenieść się w czasie i przestrzeni, by znaleźć się po słonecznej stronie. The Sunny Side?
Tak, właśnie. Za tymi trzema magicznymi słowami wybrzmiewa trzech słonecznych ludzi: Grzegorz Turczyński, Janusz Kula, Kamil Rubik. Gwarancja dobrego nastroju, humoru i nieschodzącego uśmiechu na twarzy. A to wszystko za sprawą subtelnych, finezyjnych dźwięków!

Polecamy i zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

Zespół wystąpi w składzie:

Grzegorz Turczyński – wokal, puzon, ukulele
Janusz Kula – gitary akustyczne, drugi wokal
Kamil Rubik – instrumenty perkusyjne

Cena biletu:
– 89 zł górny pokład
– 79 zł dolny pokład

Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje miejsce. Rezerwacja pod nr telefonu 608010383, mailowo lub osobiście.

Strona internetowa zespołu: www.thesunnyside.pl

Data

08/06/2023
Expired!

Czas

18:00 - 21:00

Lokalizacja

Marina Gliwice
Portowa 28, 44-100 Gliwice

Organizator

Marina Gliwice
Telefon
608 010 383
Email
kontakt@marinagliwice.pl
TOP