Rejs kulinarno – muzyczny z zespołem Cocotier

Lipcowy rejs ze smaczną kuchnią w rytmie flamenco, folku i jazzu. Już 30.07.2021 r. o 18:00 statek Foxtrot będzie podczas rejsu gościć zespół Cocotier. „Cocotier” po francusku oznacza „palmę kokosową” czy „mieć palmę na jakimś punkcie”. Jak twierdzą członkowie grupy nazwa ta doskonale oddaje ich artystyczną pasję, tworzona przez nich muzyka jest pełna energii i często improwizowana.

Repertuar zespołu to nie tylko kompozycje autorskie, ale często również utwory innych wykonawców, takich jak: Pat Metheny, Ralph Towner, Al Di Meola i inni. W sierpniu 2004 grupa została zaproszona na Buskers festival – światowy festiwal zespołów ulicznych w Ferrarze (Włochy). Przy okazji artyści odwiedzili wiele pokrewnych festiwali buskerskich w Europie, popularyzując swoją muzykę.

Sezon letni w pełni, czas odpocząć od upału więc zapraszamy na wieczorny rejs z muzyką i dobrym jedzeniem. Proponowane menue do wyboru, to chamburger i piwo lub deska serów i wino.

Przed nami wieczór z brzmieniem gitary klasycznej, wieczór z palmą kokosową, wieczór z Kanałem Gliwckim, wieczór z dobrym jedzeniem 🙂

Rezerwacja telefoniczna 608 010 383

Cena biletu 135 zł
Rezerwacja miejsc na górnym pokładzie zgodnie z kolejnością zgłoszeń i dokonaniu opłaty.

Data

30/07/2021
Expired!

Czas

18:00 - 21:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Marina Gliwice
Portowa 28, 44-100 Gliwice

Organizator

Marina Gliwice
Telefon
608 010 383
Email
kontakt@marinagliwice.pl
Czytaj więcej
TOP